Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Clexane 4000 UI anti-Xa/0,4 ml x 10 ser., Clexane 8000 UI anti-Xa / 0,8 ml x 6 ser. preumpl. x 0,8
- Număr anunț
- DA23125800
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.965 RON
- Valoare atribuită
- 5.965 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 11:11
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.965 RON
din 5.965 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro