Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fierastrau (drujba)
- Număr anunț
- DA21857299
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL FOCSANI (CUI 4350645)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
- Cod CPV
- 44511500-0 · Ferastraie de mana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.186 RON
- Valoare atribuită
- 2.186 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 12:53
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.186 RON
din 2.186 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro