Ofertă refuzată Cumpărare directă

*ANTIBIOGRAMA-Claritromicina, CLR-15, 1 aplicator la fiecare 5 cartuse comandate,C16SD1027-EXP.19.12

Număr anunț
DA23120050
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12 RON
Valoare finală
12 RON
Data publicării
23.05.2019 15:37
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.