Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție carne pentru cantină
- Număr anunț
- DA21902181
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "General David Praporgescu (CUI 4253715)
- Furnizor / câștigător
- MARINE SRL (CUI RO9132315)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.027,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.027,95 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:20
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.027,95 RON
din 2.027,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro