Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA21900738
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "BRATIANU (CUI 2573799)
Furnizor / câștigător
BRIEL CONS S.R.L. (CUI 15868201)
Cod CPV
15131310-1 · Pateu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.035,75 RON
Valoare atribuită
3.035,75 RON
Data publicării
29.11.2018 10:37
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.035,75 RON

din 3.035,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.