Ofertă refuzată
Cumpărare directă
*ANTIBIOGRAMA - Meropenem, MEM-10, cod ASD05400
- Număr anunț
- DA23109825
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE BISERICANI (CUI 2613095)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13,98 RON
- Valoare finală
- 13,98 RON
- Data publicării
- 23.05.2019 09:37
- Termen limită
- 28.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.