Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZOSAT PG.

Număr anunț
DA21896527
Autoritate contractantă
GRADINITA ,,PINOCCHIO (CUI 18004668)
Furnizor / câștigător
AGRIROM SRL (CUI RO9140172)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,68 RON
Valoare atribuită
115,68 RON
Data publicării
29.11.2018 07:12
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,68 RON

din 115,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.