Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEBRIDAT 200MG 3BL X 10CPR
- Număr anunț
- DA23102234
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271,60 RON
- Valoare atribuită
- 271,60 RON
- Data publicării
- 22.05.2019 13:10
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
271,60 RON
din 271,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro