Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HOFF TUB LED 9W 600MM G13 CW
- Număr anunț
- DA21894527
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31519200-9 · Lampi cu neon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 15:23
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840 RON
din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro