Ofertă refuzată Cumpărare directă

10ROLE H.IG.PERFEX MUSETEL/PIERS 3ST

Număr anunț
DA23110451
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ILFOV (CUI 37449468)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,55 RON
Valoare finală
185,75 RON
Data publicării
23.05.2019 09:58
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.