Ofertă acceptată
Cumpărare directă
placa de microtitrare ( ELISA ), PS, amb.individ., 96 godeuri, fundul in V
- Număr anunț
- DA21563821
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- AVENA MEDICA SRL (CUI 24684380)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 09:24
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro