Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calorifer electric MYRIA MY43101, 7 elementi, 3 trepte putere, 1500W

Număr anunț
DA21900080
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354 RON
Valoare atribuită
354 RON
Data publicării
29.11.2018 10:18
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354 RON

din 354 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.