Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA

Număr anunț
DA23145559
Autoritate contractantă
SERVICIUL COMUNITAR DE UTILITATI PUBLICE ALBESTI (CUI 35613504)
Furnizor / câștigător
JT GRUP OIL (CUI RO14162177)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.730 RON
Valoare atribuită
4.730 RON
Data publicării
28.05.2019 09:50
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.730 RON

din 4.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.