Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Radiator cu quartz Star-Light QRB1600TS, 1600W, 4 trepte de putere, Incalzire pe ambele parti, Alb/
- Număr anunț
- DA21892193
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,75 RON
- Valoare atribuită
- 474,75 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:15
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
474,75 RON
din 474,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro