Ofertă refuzată Cumpărare directă

AV-SET PRIMEplus R 4008

Număr anunț
DA21544485
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.416 RON
Valoare finală
2.416 RON
Data publicării
23.10.2018 13:11
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.