Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare pachet anunt in Mon.Oficial + Ziar national + Posturi.Gov -text intre 0-1000 si 1001-2000

Număr anunț
DA23143911
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.778,97 RON
Valoare atribuită
1.778,97 RON
Data publicării
28.05.2019 08:38
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.778,97 RON

din 1.778,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.