Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale de izolatie termica
- Număr anunț
- DA21850389
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- APROV SA (CUI RO802217)
- Cod CPV
- 44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,78 RON
- Valoare atribuită
- 541,78 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 09:36
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
541,78 RON
din 541,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro