Ofertă acceptată Cumpărare directă

STATIV VSH PENTRU VACUTAINER VSH 1,6ml - CALITATE PREMIUM / TOP QUALITY

Număr anunț
DA21557379
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,92 RON
Valoare atribuită
279,92 RON
Data publicării
24.10.2018 13:14
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 07:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,92 RON

din 279,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.