Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE UZ MEDICAL

Număr anunț
DA21557258
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398,50 RON
Valoare atribuită
398,50 RON
Data publicării
24.10.2018 13:10
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

398,50 RON

din 398,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.