Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pungi Plasmatherm tub rosu • NR ANUNT: ADV1073605

Număr anunț
DA23132392
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
SAPACO 2000 SA (CUI RO12358950)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.140 RON
Valoare atribuită
2.140 RON
Data publicării
27.05.2019 08:43
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.140 RON

din 2.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.