Ofertă acceptată Cumpărare directă

NISIP NATURAL DE RAU SPALAT

Număr anunț
DA21558223
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
BORISMAR SRL (CUI RO7242028)
Cod CPV
14211000-3 · Nisip (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,66 RON
Valoare atribuită
168,66 RON
Data publicării
24.10.2018 13:45
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,66 RON

din 168,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.