Ofertă acceptată Cumpărare directă

STINGATOR TRANSPORTABIL CU PULBERE P50

Număr anunț
DA23144773
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
Furnizor / câștigător
FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI RO36396918)
Cod CPV
35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.750 RON
Valoare atribuită
15.750 RON
Data publicării
28.05.2019 09:19
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 09:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.750 RON

din 15.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.