Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de operator autorizat, responsabil cu supravegherea si verificarea tehnica (...) 2019
- Număr anunț
- DA23144341
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- CUSTOM LOGISTICS SRL (CUI 33459590)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.328 RON
- Valoare atribuită
- 2.328 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 08:59
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.328 RON
din 2.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro