Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid SANO bidon 4L

Număr anunț
DA23147264
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI RO29580330)
Cod CPV
33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
28.05.2019 10:50
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.