Ofertă acceptată Cumpărare directă

37000000-8 Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte d

Număr anunț
DA23144781
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala, Comuna Gheorghe Lazar (CUI 33560470)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
37000000-8 · Instrumente muzicale, articole sportive, jocuri, jucarii, obiecte de artizanat, obiecte de arta si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
637,82 RON
Valoare atribuită
637,82 RON
Data publicării
28.05.2019 09:20
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

637,82 RON

din 637,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.