Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHEC CU FRUCTE 80GR BATON SIMPLU 80GR.

Număr anunț
DA21901445
Autoritate contractantă
GRADINITA " RAZA DE SOARE (CUI 17971482)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI RO8075238)
Cod CPV
15812200-5 · Produse de cofetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
641,70 RON
Valoare atribuită
641,70 RON
Data publicării
29.11.2018 10:58
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

641,70 RON

din 641,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.