Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PATRUNJEL USCAT 20 GR.PLIC
- Număr anunț
- DA21900859
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA CONSTANTIN PUFAN (CUI 15277175)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI RO3286722)
- Cod CPV
- 15872000-1 · Plante aromatice si mirodenii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31 RON
- Valoare atribuită
- 31 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:40
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31 RON
din 31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro