Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Produse Alimentare
- Număr anunț
- DA21896864
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
- Furnizor / câștigător
- NOVALIS S.R.L. (CUI RO1989157)
- Cod CPV
- 15812000-3 · Produse de patiserie si de cofetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.534,25 RON
- Valoare atribuită
- 19.534,25 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 08:16
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 16:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.534,25 RON
din 19.534,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro