Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Comuna POPESTI Iasi Programul scolar

Număr anunț
DA21895818
Autoritate contractantă
COMUNA POPESTI (Primaria Comunei Popesti) (CUI 4540399)
Furnizor / câștigător
AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.024,52 RON
Valoare atribuită
15.024,52 RON
Data publicării
28.11.2018 16:39
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 17:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.024,52 RON

din 15.024,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.