Ofertă acceptată Cumpărare directă

URINAR BARBATI UF,URINAR FEMEI UF

Număr anunț
DA21562457
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410 RON
Valoare atribuită
410 RON
Data publicării
25.10.2018 07:50
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410 RON

din 410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.