Ofertă acceptată Cumpărare directă

15551310-1 Iaurt natural (Rev.2) 15551310-1 Iaurt natural (Rev.2) 15551000-5 Iaurt si alte produse l

Număr anunț
DA21557137
Autoritate contractantă
GRADINITA STEP BY STEP "LICURICI" PLOIESTI (CUI 29169955)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI RO6632642)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.158,40 RON
Valoare atribuită
1.158,40 RON
Data publicării
24.10.2018 13:06
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.158,40 RON

din 1.158,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.