Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCAUNE

Număr anunț
DA23144817
Autoritate contractantă
COMUNA STRUNGA (CONSILIUL LOCAL STRUNGA) (CUI 4541041)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
879,86 RON
Valoare atribuită
879,86 RON
Data publicării
28.05.2019 09:21
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

879,86 RON

din 879,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.