Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE DE PUI

Număr anunț
DA21566094
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
616,95 RON
Valoare atribuită
616,95 RON
Data publicării
25.10.2018 10:52
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

616,95 RON

din 616,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.