Ofertă acceptată Cumpărare directă

cartofi 100 kg x 2,3;ceapa 20 kg x 2,75; oua 50 buc x 0,55; pulpe pui 20 kg x 5,05; varza alba 40 k

Număr anunț
DA21872232
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "Alexandru Ioan Cuza (CUI 5756286)
Furnizor / câștigător
COSTELO SRL (CUI 3727047)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.719,78 RON
Valoare atribuită
1.719,78 RON
Data publicării
27.11.2018 12:05
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.719,78 RON

din 1.719,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.