Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR

Număr anunț
DA21557590
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,82 RON
Valoare atribuită
168,82 RON
Data publicării
24.10.2018 13:21
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,82 RON

din 168,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.