Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii instalare proiector+tabla interactiva+suport proiectoare
- Număr anunț
- DA21903419
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA 'VICTOR JINGA (CUI 29034150)
- Furnizor / câștigător
- ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
- Cod CPV
- 51600000-8 · Servicii de instalare de computere si de echipament de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:56
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro