Ofertă acceptată Cumpărare directă

sistemul periodic al elementelor

Număr anunț
DA21903374
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.2 VATRA DORNEI (CUI 18262640)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,34 RON
Valoare atribuită
161,34 RON
Data publicării
29.11.2018 11:55
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 19:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,34 RON

din 161,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.