Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenjerie de pat

Număr anunț
DA23122919
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COM SINMIHAIU ROMAN (CUI 29144772)
Furnizor / câștigător
RADOR LC SRL (CUI RO19278696)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.549,60 RON
Valoare atribuită
3.549,60 RON
Data publicării
24.05.2019 09:24
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.549,60 RON

din 3.549,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.