Ofertă refuzată Cumpărare directă

scaune pliabile

Număr anunț
DA23119020
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Bacovia (CUI 4353277)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,01 RON
Valoare finală
142,01 RON
Data publicării
23.05.2019 14:54
Termen limită
28.05.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.