Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sina 18", UleiT90, lant 18", ulei 2 T, pila 4,8 mm
- Număr anunț
- DA21892105
- Autoritate contractantă
- Centrul Financiar Scoala Gimnnaziala Slivna (CUI 22533462)
- Furnizor / câștigător
- DORALCO SRL (CUI RO14606059)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 388,31 RON
- Valoare atribuită
- 388,31 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:13
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
388,31 RON
din 388,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro