Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA - microbuz

Număr anunț
DA21891900
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.337,57 RON
Valoare atribuită
1.337,57 RON
Data publicării
28.11.2018 14:07
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.337,57 RON

din 1.337,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.