Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motoferatrau pe benzina STIHL MS171

Număr anunț
DA21891890
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
STECO IMPEX IS 93 SRL (CUI RO4693120)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839,49 RON
Valoare atribuită
839,49 RON
Data publicării
28.11.2018 14:07
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

839,49 RON

din 839,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.