Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de constructie obiectiv "Amenajare trotuare str. Barbu Lautaru", Sat Bolintin Deal
- Număr anunț
- DA21891869
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOLINTIN DEAL (CUI 5843129)
- Furnizor / câștigător
- FORMA CONSTRUCT SRL (CUI RO9607252)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 292.366,06 RON
- Valoare atribuită
- 292.366,06 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:07
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
292.366,06 RON
din 292.366,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro