Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale nr.54

Număr anunț
DA21891826
Autoritate contractantă
COMUNA RAMNA (CONSILIUL LOCAL RAMNA JUD. CARAS-SEVERIN) (CUI 3227599)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
458,41 RON
Valoare atribuită
458,41 RON
Data publicării
28.11.2018 14:06
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 20:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

458,41 RON

din 458,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.