Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA TOPITA TRIUNGHI HOCHLAND 140GR

Număr anunț
DA21559667
Autoritate contractantă
U.M. 0658 TARGU JIU (CUI 4246394)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI RO5761193)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,32 RON
Valoare atribuită
124,32 RON
Data publicării
24.10.2018 14:34
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,32 RON

din 124,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.