Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazarmament pt. CSC Sf. Maria Valenii de Munte (Ref.2725) - Perne 70x50 cm
- Număr anunț
- DA21886468
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
- Furnizor / câștigător
- FLOLIV DISTRIBUTION SRL (CUI RO27686041)
- Cod CPV
- 39516120-9 · Perne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:36
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro