Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Smantana 850 g galetusa 25%, Ceafa porc fara os refrigerata, Sunculita de casa
- Număr anunț
- DA21551406
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAD (PRIMARIA MUNICIPIULUI BRAD) (CUI 4374962)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15512200-2 · Smantana grasa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 289,08 RON
- Valoare atribuită
- 289,08 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 09:40
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
289,08 RON
din 289,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro