Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DEMONTARE,DEZMEMBRARE IN VEDEREA CASARII INSTAL.RX.MAMMOMAT C
- Număr anunț
- DA21877994
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- KARITRAV C.O. SRL (CUI RO18779567)
- Cod CPV
- 90721600-3 · Servicii de protectie impotriva radiatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:52
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro