Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motocositoare pentru iarba inalta

Număr anunț
DA21874274
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI RO31962960)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.621,14 RON
Valoare atribuită
10.621,14 RON
Data publicării
27.11.2018 13:09
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.621,14 RON

din 10.621,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.