Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aparat electric de spalat cu presiune si incalzire apa

Număr anunț
DA21871857
Autoritate contractantă
DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
42716110-2 · Echipament de spalare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.639 RON
Valoare atribuită
10.639 RON
Data publicării
27.11.2018 11:54
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.639 RON

din 10.639 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.